Investicijų partneriai

Apie mus

UAB „Investicijų partneriai“ yra nepriklausomas miškų valdytojas, teikiantis paslaugas tiek privatiems klientams, tiek instituciniams investuotojams.

Bendrovę įsteigė Viktorija Tiuleneva ir Linas Gegužis 2004 m. Tuo metu Viktorija dirbo teisininke Švedijos kapitalo advokatų kontoroje „Glimstedt“ ir dažnai sulaukdavo privačių klientų prašymų padėti nupirkti miškų ir organizuoti jų prižiūrą. Linas, įgijęs inžinieriaus išsilavinimą, dirbo didžiausioje Lietuvos telekomunikacijų įmonėje. Prie UAB „Investicijų partneriai“ jis prisijungė nuo pat jos įkūrimo pradžios.  

Nuo tada abu steigėjai dirba bendrovėje, Linas yra atsakingas už miško įsigijimus, o Viktorija – už priežiūrą.

  • Esame didžiausia lietuviško kapitalo miškų valdymo bendrovė

  • Suburta patyrusių miško profesionalų komanda

  • Investuojame į pažangias technologijas

  • Nuolat mokomės Lietuvoje ir užsienyje

Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs miškininkai naudoja pažangiausius miškų valdymo įrankius ir GIS technologijas, leidžiančias patogiai tvarkyti didžiulius duomenų kiekius. Nuolat investuojame į naują įrangą ir mokymus, taip pat keičiamės žiniomis ir gerąja patirtimi su savo partneriais Baltijos šalyse bei Švedijoje.

Apie mus

Šiuo metu UAB „Investicijų partneriai“ valdo 20 000 ha miško. Esame didžiausia lietuviško kapitalo miškų valdymo bendrovė, teikianti visą spektrą paslaugų stambioms įmonėms ir smulkiems klientams visoje šalyje. Padedame atlikti miško valdų vertinimą, jas įsigyti ir prižiūrėti, taip pat teikiame administravimo ir apskaitos paslaugas pagal Lietuvos ir ES teisės aktus.

Apie mus

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.