Investicijų partneriai

Vieši ir nevieši pasiūlymai

Mes kasdien stebime naujus rinkoje atsirandančius pasiūlymus. Tačiau, turėdami ilgametę patirtį, suprantame, kad geriausi objektai įsigyjami per asmeninius ryšius ir rekomendacijas. Mūsų pirkimų skyrius padės nepraleisti ieškomo objekto, nesvarbu, ar jis parduodamas viešai, ar privačiai.

Valdos vertinimas ir patikra

Remdamiesi turimais dokumentais (nacionaline miškų inventorizacija ir miškotvarkos projektais) pateiksime miško valdos kainos vertinimą. Ji priklauso nuo miško struktūros, rūšinės sudėties, medynų amžiaus, tūrio, prieaugio, miško grupės ir kitų objektyvių kriterijų. Suprojektuosime galimą kirtimo datą, atsižvelgsime į galiojančius apribojimus ir kliūtis bei pateiksime jums vertės ir grynųjų pinigų srauto skaičiavimus 1–10 metų laikotarpiui.

Jei valda įdomi, apžiūrėsime ją natūroje, kad įsitikintume, jog miškas iš tiesų atitinka jo aprašyme pateikiamus duomenis.

Teisinis patikrinimas

IP patikrins nuosavybės duomenis Nekilnojamojo turto registre, nustatys tiesioginius pardavėjus, peržiūrės miško tvarkymo apribojimus (pvz., specialiuosius aplinkos apsaugos reikalavimus ir žemės naudojimo sąlygas), nustatys jo grupę, išsiaiškins, ar yra galiojantys kirtimo leidimai, ir patikrins, ar nėra teisinių apribojimų (įkeitimo, arešto ar pan.).

Sandoris

Jei visi dokumentai tvarkingi, pradedamos derybos. Atstovaujame klientui derybose su pardavėjais, jų tarpininkais, teisininkais ir su kitais susijusiais asmenimis bei institucijomis. Visais atvejais galutinę pirkimo kainą patvirtinsite jūs.

Pavienės valdos paprastai perkamos pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį. Ją patvirtina notaras, kuris patikrina sandorio teisėtumą ir garantuoja, kad jis atitiktų visus teisinius reikalavimus.

Akcijų sandorių atveju sandorį patvirtina notaras arba bankas, kuris tvarko šalių vertybinių popierių sąskaitas.

Užbaigimas

IP užtikrins, kad įsigytas turtas būtų tinkamai įregistruotas kliento vardu, ir pateiks tai patvirtinantį išrašą iš nekilnojamojo turto registro.

Tuomet mes įtrauksime valdą į miškų tvarkymo duomenų bazę ir GIS sistemą bei paskirsime ją už konkretų regioną atsakingam miškininkui, kuris pasirūpins priežiūra ir veiklos organizavimu naujojoje valdoje.

Paprastas ir skaidrus pirkimo procesas
  1. Tinkamų valdų paieška

  2. Vertinimas ir patikra

  3. Derybos ir dokumentų parengimas

  4. Sutarties pasirašymas

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.