Investicijų partneriai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pradėti?

IP įsteigs uždarąją akcinę bendrovę, kuri valdys jūsų miško valdas. Taip pat galime padėti įsigyjant jau įsteigtą Lietuvos miškininkystės įmonę.

Kiek miško galiu turėti?

Vienai įmonei ar asmeniui gali priklausyti 1 500 ha miško ir 500 ha žemės ūkio paskirties žemės. Apribojimai taikomi susijusiems fiziniams ir juridiniams asmenims, o susiję juridiniai asmenys – tai įmonės, valdančios daugiau kaip 25 % kito juridinio asmens akcijų.

Kaip tvarkyti buhalteriją?

Mes pasirūpinsime kasdieniu įmonės administravimu, sąskaitų faktūrų, buhalterijos, ataskaitų ir kitų dokumentų tvarkymu.

Atstovausime jums bendraujant su Valstybine mokesčių inspekcija, Valstybine miškų tarnyba, notarais ir kitais asmenimis ar institucijomis.

Ką daryti, jei kiltų finansinių / teisinių klausimų?

Prireikus jums padės mūsų konsultantai ir teisininkai, taip pat mokesčių ir kiti patarėjai. Mielai pasidalinsime su jumis aukščiausios kvalifikacijos įvairių sričių profesionalų tinklu.

Ar aš turiu teisę gauti paramą tvarkydamas savo miškus?

Taip, Lietuvos kaimo plėtros programoje numatytos lėšos, kurios gali būti skirtos miškui prižiūrėti. Pavyzdžiui, jeigu reikia išugdyti jūsų 8-20 metų pušyną, ES subsidija padengs 100% išlaidų. Jeigu po trijų metų reikia pakartoti jaunuolyno ugdymą, galėsite ir vėl gauti paramą.

Jūsų vardu pateiksime paraišką dėl finansavimo Nacionalinei mokėjimo agentūrai.

Kaip įmonės rezultatai pateikiami savininkui?

Mes rengiame finansų valdymo ir veiklos ataskaitas, metines ataskaitas, mokesčių deklaracijas bei kitus dokumentus. Taip pat gausite visų už miško įsigijimą ir tvarkymą sumokėtų mokesčių suvestinę.

Ar galiu pas jus atvykti?

Taip, galime susitarti dėl konsultacijos jums patogiu laiku.

Be to, bent du kartus per metus organizuojame pažintines keliones po Lietuvos miškus. Susisiekite su mumis, kad galėtume susitarti dėl jums tinkamo susitikimo laiko.

Kokia kalba bendraujate?

Bendraujame Lietuvių, Anglų, Rusų ir truputį Švedų kalbomis.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.