Investicijų partneriai

Parengiame miškotvarkos projektą

Miškotvarkos projektas – tai dokumentas, pagal kurį organizuojama miškų ūkio veikla: atliekami kirtimo, atkūrimo bei priežiūros darbai. Projekto inventorizacinėje dalyje pateikiami detalūs medynų aprašymai ir jų išsidėstymo planai.

Remiantis inventorizacijos duomenimis yra projektuojami plyni, atrankiniai, einamieji ir kiti kirtimai bei kirtimų normos. Taip pat projektuojami ir miško atkūrimo darbai, nurodant, kiek ir kokių sodmenų bus sodinama, o kurie plotai bus paliekami savaiminiam atžėlimui.

Miškotvarkos projektas paprastai galioja 10  arba 20 metų. Jis nėra privalomas mažesnei nei 3 ha valdai. Rengiant miškotvarkos projektą, neretai tenka atnaujinti valdos ribines linijas ar kampinius riboženklius.

Parengiame miškotvarkos projektą

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.